SIMPOZIJUM ODRŽIVOST PRIVREDNOG RAZVOJA

Institut primenjenih nauka Beograd i Centar za održivi razvoj Beograd sa Visokom školom strukovnih studija “Biznis” Niš i Univerzitetom za poslovne studije Banja luka organizuje Simpozijum održivost privredog razvoja u periodu od 24-25.05.2024. godine u Beogradu. Prijave radova možete poslati na e-mail: ipnbgd@gmail.com, telefon: +381605890985. Kotizacija za učešće je 15 hiljada dinara i plaća se na račun Centra za održivi razvoj Beograd na osnovu predračuna, radovi se pripremaju u skladu sa uputstvom. Radovi će biti štampani u tematskom zborniku.

SPORAZUM SA UNIVERZITETOM FINRA

Dana 26.02.2024. godine u prostorijama Univerziteta FINRA Tuzla potpisan je Sporazum o poslovnoj saradnji između Univerziteta FINRA Tuzla i Visoke škole strukovnih studija biznisa “Biznis”. Sporazum ispred Visoke škole strukovnih studija biznisa “Biznis” potpisao je direktor prof. dr. Vladan Vladisavljević, a ispred Univerziteta FINRA Tuzla profesor dr.sc. Ismet Kalić v.d. rektora.